Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Cuir à Paris: Výjimečná událost k setkávání s obchodními partnery
Image27. edice je první od doby, co byl Cuir à Paris prodán Première Vision v březnu 2014. Přes 8200 m² v Hale 3 v Paris-Nord Villepinte bude věnováno koženému zboží. Plocha je stejná jako v září 2013, tentokrát však uvítá 430 vystavovatelů. 94% všech vystavovatelů pochází z Evropy: 54% z Itálie, 17% z Francie, 9,5% ze Španělska a 6% z Turecka.

Opět byl celý prostor rychle zarezervován, letos dříve než obvykle. Show nabízí kvalitu a prezentuje vystavovatele s jejich produkty v tom nejlepším světle od oděvů po kožené výrobky a obuv.

Nová vize světa módy

V minulých letech Cuir à Paris tvrdě zapracoval, aby se sám obnovil a rozšířil informace, které poskytuje v rámci svého formátu i obsahu.

„Po celý rok můžete k přípravě kolekcí najít informace na našem webu, stránkách na sociálních sítích a mobilní aplikaci. Stejně tak se tam objevují novinky z našeho odvětví, články zaměřené na poslední trendy a materiály. Díky tomu dostanete informace v pravý čas a se zaměřením na konkrétní odvětví vaší výroby,“ vysvětluje Marc Brune, manager show.

Tvorba: Materiál jako výzva

Pro tento ročník si zástupci toskánského regionu, známí svým zpracováním třísločiněné usně, připravili výzvu pro mladé designéry z nejznámějších mezinárodních škol a vybídla je k vytvoření kolekce.

Dalším prostorem zabývajícím se výzkumem a odborným poradenstvím je BESPOKE a v tomto ročníku uvítá návštěvníky 10 společností, používající kůži s nápadem a stylem pod vedením nejproslulejších značek.

(23/07/2014)

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 13
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390