Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
SIMAC & TANNING-TECH v Miláně
ImageNadcházející SIMAC & TANNING-TECH nebude jako obvykle uspořádán v Bologni v říjnu 2014, ale v novém výstavním prostoru v Milan-Rho a to v posledním týdnu v únoru nebo prvním v březnu 2015 společně s Lineapelle. Rozhodnutí navrátit událost do Milána bylo učiněno s přihlédnutím k dlouhodobé spolupráci s LINEAPELLE a snaze předvádět dosavadní exhibice v co nejvyšším standardu,..

...ať už se jedná o stroje a technologie pro kožedělný sektor (SIMAC & TANNING-TECH) nebo o samotnou kůži, doplňky, komponenty, ruční výrobky, textilie a obuvnické modely, kožedělné výrobky, oděvy a kožešiny (Lineapelle).

Toto rozhodnutí přináší mnohé výhody počínaje tím, že Milán – spolu s Paříží a New Yorkem – je hlavní město módy, které má návštěvníkům mnohé co nabídnout a i těm nejvybíravějším poskytuje vřelé přijetí, snadnou dopravu, hotely, restaurace a elegantní a stylové zážitky po uzavření výstavních prostor – od La Scaly po Via Montenapoleone, Duomo a galerii Brera.

Nic z toho ovšem nezastiňuje roli těchto dvou světových událostí: SIMAC & TANNING-TECH staví do popředí technologii a zásobuje výrobce obuvi a zpracovatele kůže posledními novinkami – od těch nejmenších po ty nejsensačnější, s italským i jiným původem.

(04/07/2014) 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulář



Nejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 9
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390