Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
30. ročník APLF, Materials, Manufacturing & Technology (MM&T)
Image...byl úspěšně ukončen s nárůstem zúčastněných obchodníků a vystavovatelů
1 213 vystavovatelů z 50 států a regionů představilo své nejnovější produkty. 97 z nich se zúčastnilo poprvé a to ze zemí jako Argentina, Brazílie, Čína, Kolumbie, Finsko, Německo, Hong Kong, Indie, Itálie, Japonsko, Korea, Mexiko, Pákistán, Portugalsko, Španělsko, Taiwan,...

...Thajsko, Turecko, Uruguay, Spojené království a USA. Letošní MM&T uvítalo celkem 18 895 mezinárodních chodníků z 93 států a regionů. 8 174 pocházelo ze zahraničí, což představuje úžasný nárůst o 8,73% v porovnání s minulým rokem. Tento pozitivní výsledek upevnilo pozici MM&T jako „Místa setkání světového kožedělného průmyslu“.

Zemí, na kterou se veletrh zaměřil, byla Brazílie, z níž pocházelo 38 zúčastněných společností. S podporou CICB a Apex-Brazil prezentovali množství seminářů v rámci Leather Forum a to na témata zjištění původu produktu, životního prostředí a jeho trvalého zachování. Přehlídka Design na Pele (Leather & Design) představila krásu a přizpůsobivost charakteristické pro kůži pocházející z rukou kreativních designérů.

Pozornost účastníků přitáhl projekt Brazil Beyond Concept, zvláště díky představením jako živá tvorba grafity na kožených výrobcích, která se uskutečnila ve stánku Brazil Beyond. Dalšími z hlavních lákadel byla nová spojovací kampaň Brazilian Leather Project a spuštění nové edice Brazilian Leather Book.

Na letošním MM&T se představil i Council for Leather Exports (CLE)z Indie, který uvedl produkty 57 indických společností. Mezi nimi byla k vidění široká škála hotové kůže, kožených oděvů, módních doplňků a drobného koženého zboží.

Hong Kong
(02/05/2014)
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 8
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390