Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Trend v prodeji obuvi: virtuální výběr bot ve 3D
ImageZnačka dámských bot Tamaris minulý týden v Česku odstartovala ojedinělou kampaň, v rámci které představuje revoluční novinku v prodeji obuvi. Jedná se o unikátní aplikaci pro chytré telefony, která umožňuje prohlížení obuvi ve 3D animaci přímo z pohodlí domova. Pomocí jednoho kliknutí si lidé mohou důkladně prohlédnout nejen vybranou obuv, ale i další modely z nejnovější kolekce.

Nová verze aplikace Junaio- App je určena pro všechny majitele mobilních telefonů s operačním systémem iOS a Android. Lidé si mohou tuto aplikaci snadno stáhnout do svých chytrých telefonů v obchodech AppStore nebo Google Play. Poté, co svůj telefon namíří na fotku vybraného modelu například v časopise, příslušná bota se jim zobrazí ve 3D animaci. Zde si ji mohou prohlížet z různých úhlů, libovolně přibližovat či oddalovat. „V rámci vizualizace 3D se mohou zákazníci detailně podívat na strukturu podšívky nebo podpatku, a to nejen u vybraného modelu z fotky, ale i dalších bot. Dalším kliknutím pak lze přejít na mobilní optimalizované stránky Tamaris, kde jsou k vidění také ostatní modely kolekce,“ uvedla Iva Macháčková, jednatelka společnosti Afeli, která již řadu let buduje značku Tamaris v České republice. „Díky aplikaci lze rovněž vyhledat nejbližší prodejnu, ve které se Tamaris prodává. V budoucnu se navíc počítá s tím, že aplikace ukáže, kde se vybraný model obuvi v požadované barvě a velikosti nachází, a také nejkratší cestu, jak se k ní dostat,“ doplnila Macháčková s tím, že tak to již funguje v Německu.

Vlivem moderních technologií se mění i chování zákazníků a jejich potřeby. Smyslem nové aplikace je usnadnit lidem jejich každodenní život. „Snažíme se Tamaris přiblížit i pracovně vytíženým ženám, které nemají dostatek času procházet obchody a vybírat z velkého množství zboží. Pro tyto ženy může být ideálním řešením to, že si mohou vybrané modely prohlédnout v pohodlí domova či kanceláře,“ vysvětlila výhradní distributorka značky Tamaris v České republice Iva Macháčková. Systém aplikací pro chytré telefony byl poprvé rozšířen mezi partnerskými společnostmi značky Tamaris v Německu. Nyní mohou spotřebitelky najít adresy prodejen a obchodů s Tamaris po celém světě. Podle majitelů společnosti Wortmann, která vyrábí a formou regionálních zastoupení distribuuje obuv značky Tamaris, bude tento distribuční kanál prodeje neustále nabývat na důležitosti.

(07/04/2014)

 

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 12
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390