Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
APLF - MM&T 2014, ASSOMAC
ASSOMAC je národní asociace, která reprezentuje italské výrobce strojů pro obuv, kožené výrobky a úpravu kůže. V tomto oboru jsou světovou špičkou. Italský export představuje víc než 50% podíl v rámci všem zemí vyrábějících stroje v tomto průmyslovém sektoru. ASSOMAC a její členové se po mnoho let prezentují po celém světě a během této doby se podíleli na masovém nárůstu kožedělného a obuvnického průmyslu v mnoha různých zemích.

Spolupráce a podpora v oblasti služeb jsou základním kamenem technického rozvoje.

Při příležitosti APLF odhalí ASSOMAC „Průvodce stoji a technologiemi“, specializovanou publikaci, která by měla mít stálé místo na vašem pracovním stole jako odborný odkaz a připomínka, že řešení vašich problémů jsou snadno řešitelná.

Není přehnané tvrdit, že se tento Průvodce stane důležitým nástrojem pro ty, kteří využívají technologie jako základní komponenty pro výrobu kvalitní, konkurenceschopných výrobků.

„Průvodce stroji a technologiemi“ poskytuje seznam strojů a komponentů doplněný o parametry a text. Vše je rozdělené podle kódů (A-zpracování kůže, B-obuvnictví, C-výroba kožených výrobků). Každý zmíněný stroj a komponent zahrnuje informace o příslušném členu ASSOMACu, na kterého se můžete obrátit v případě vzniklých problémů.

Průvodce je dostupný k online konzultacím na www.assomac.it

APLF, Hong Kong
(02/04/2014)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 16
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390