Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Kabelková mánie. Jakou zvolit letošní rok?
ImageObecně v módě bude letos naprosto zásadním trendem nový styl „avantgarda“, která se vyznačuje asymetrií, jednobarevnými outfity či mozaikovými a geometrickými vzory. Kromě potisků moderního umění budou hitem také květinové vzory, zábavné nápisy, krajka a kůže. Dalším výrazným a v různých variacích opakujícím se trendem budou metalické materiály jako satén,...

...latex, metalická kůže. Nejoblíbenější budou vodní barvy, bílá a černo-bílé kombinace, dále metalické a pastelové barvy.

A jak to bude letos s kabelkami?

„Kabelka jako jeden z nejvýraznějších doplňků dokáže dotáhnout váš outfit k dokonalosti, proto jejímu výběru věnujte zvláštní pozornost. Trendem pro letošní rok budou XXL psaníčka, pastelové barvy a květinové vzory,“ říká Milan Polák, majitel módního portálu.

Pár dobrých rad: Jaká kabelka pro koho

  • Pokud jste vysoká a štíhlá, nejlepší volbou pro vás jsou oválné nebo čtvercové kabelky. Na ženskosti vám dodá taška z měkkého materiálu. Oblým tvarům lichotí spíš hranaté kabelky a chlapecké figuře zase ty zaoblené.

  • Jestli nosíte kabelku na rameni, pamatujte, nikdy by neměla překrývat oblast boků. Pokud to bude tedy možné, zkraťte si délku tak, aby kabelka končila v oblasti pasu.

  • Zapomeňte na přísné pravidlo, že kabelka a obuv musí být tón v tónu. Aktuální trend je mnohem uvolněnější a přeje i velice kontrastním spojením. Sáhnete-li po kabelce s výrazným grafickým vzorem, nikdy neuděláte chybu, obléknete-li si jednobarevný a střihově minimalistický model. Celoroční pravidlo zní: čím výraznější kabelka, tím jednodušší outfit. 

Image 

(26/03/2014)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 18
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390