Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Snížená účast na theMICAM kvůli stávce v dopravě a krizi na Ukrajině
ImageZávěr z theMICAM: Veletrh letos zaznamenal mírný pokles v počtu účastníků, který se dá připočíst na vrub složité situaci v ruské oblasti a národní stávce veřejné dopravy, která znemožnila mnoha lidem se na veletrh dostavit. „Nevěřili jsme, že by odbory zorganizovaly stávku v době konání veletrhu v Miláně, zvlášť když bude město za necelý rok hostit Expo,“ sdělil Cleto Sagripanti, předseda Assocalzaturifici.

„Když si vzpomínám na varování vydané předsedou Confindustrie Giorgiem Squinzim, ptám se, jestli je Itálie vůbec normální zemí, pyšnou na svou práci a úspěchy, a zda-li jsme vůbec schopni zvládnout takovou událost, jako je Expo 2015.I přes tyto negativní faktory je theMICAM stále hlavní mezinárodní událostí, která láká obchodníky z celého světa a to kvalitou předváděných kolekcí i důležitými obchodními příležitostmi.“

Image

Konečná čísla theMICAM: 33 372 návštěvníků, z toho 17 606 ze zahraničí

Počet návštěvníků z Ruska a přilehlých států byl mnohem nižší než obvykle, naprosto jistě kvůli krizi na Ukrajině a devalvaci rublu; nepříznivý směnný kurz v dalších zemích také nenapomáhá obchodu a způsobuje pokles. Situace na Dálném východě a v Severní Americe je mnohem pozitivnější a nenaznačuje opak do budoucna.

Image„Věřím průmyslu,“ pokračuje předseda Sagripanti. „Naše plány mezinárodní propagace a množství veletrhů organizovaných Assocalzaturifici po celém světě poskytují nevídané příležitosti setkat se s obchodníky ze všech zemí. Čekáme na závěr z Obuv Mir Kozhi, který naznačí budoucí vývoj dění na Ukrajině a dalších přilehlých zemích.“

Organizátoři už se teď zaměřují na další veletrh naplánovaný na 31. srpna – 3. září 2014. Nový formát a reorganizace prostoru usnadní obchodníkům prohlídku a lépe se zúročí jejich čas strávený na veletrhu. Všechny tyto novinky byly už představeny během theMICAM THE ONE, události konané v auditoriu veletržního centra Milano Rho. O zábavu se postaral Daniele Bossari, který představil světového šampiona v plavání Federica Pellegriniho, světově proslulého iluzionistu Marco Tempesta, a hudbu zajistil dj Boy George.

Představované kolekce na veletrhu ukázaly neuvěřitelnou škálu designových možností a materiálů. Dámské boty mají nyní výrazné linie, velmi moderní vzhled s kontrastem geometrických vzorů a sportovního až mužského vlivu. Stále převládá množství zlatých detailů a metalických doplňků se zvířecími vzory, zatímco dominantou jsou boty bez podpatku zakončené do špice, tenisky a vysoké boty. V pánské módě převládá britský styl, zmodernizovaný a proměněný novými kombinacemi barev a materiálů.

ImageTheMICAM poskytuje nebývalou možnost k setkání, konverzaci, seznámení s novými trendy a obchodními příležitostmi. Ale theMICAM je mnohem víc než jen veletrh. Zahrnuje i další projekty ve veletržním centru a samotném městě.

Prostor Foot Rocker se vrátil, opět ve spolupráci s časopisem „Rolling Stone“, a to jako řetězec vystoupení dýdžejů a dalších hudebních představení včetně Vittorie Hyde, Jacka Jaselliho, Monaci del Surf a The Cyborgs. Nově byla tento rok otevřena Síň slávy, muzeum rock&rollové obuvi zastupující značky, které nosili samotní hudebníci. Byla vyhlášena cena soutěže „Rock vs. Rap: Bitva na podrážkách“, jejíž vítěz získal půlroční pracovní stáž v obuvnické firmě. Oceněna byla nejoriginálnější interpretace spojení rockové a rapové obuvi.

Událost se prezentuje i prostřednictvím mnoha akcí uspořádaných v Miláně na theMICAMpoint, místě v srdci milánské módní čtvrti, které letos uvítalo tisíce lidí. Prezentuje všechny aspekty italské znamenitosti, od jídla až po technologii a film, představený na výstavě v rámci Boty ve filmu: Italský styl, kde se objevily boty nošené na nohou nejslavnějších hereček v 15 slavných filmech, mezi něž patřil i letošní oscarový vítěz „La grande bellezza“.

theMICAM, vedoucí mezinárodní událost obuvnického obchodu, se na vás opět těší 31. srpna – 3. září 2014.

theMICAM
(15/03/2014)
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 20
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390