Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
GDS – Mezinárodní událost pro obuv a doplňky
Images příslibem celebrit a ocenění. Ještě jednou se GDS představí ve známém formátu a to mezi 12. a 14. březnem 2014, než se posune do července 2014. Navzdory nervózně očekávanému novému zahájení je březnové datum bráno za dobu k setkávání: 800 vystavovatelů z více než 30 zemí představí své kolekce pro podzim/zimu 2014/15. Veletrh určený pro navazování obchodních kontaktů „sourcing fair“ GLOBAL SHOES ...

...začíná den před GDS – koná se od 11. do 14. března a své kolekce představí přibližně 270 vystavovatelů. To vše v Düsseldorf Exhibition Centre.

ImageWerner Matthias Dornscheidt, předseda a CEO Messe Düsseldorf, zůstává při pohledu do budoucnosti optimistický. „Jsme z nadcházející události nadšení a širokou účast si vysvětluji jako dobré znamení pro budoucnost. Nakonec pozice vedoucího veletrhu může být přesvědčivá jen tehdy, pokud všichni hráči hrají společně – tak jak si průmysl žádá.“

Co se týče obsahu, nabídne starý koncept GDS skvělou předehru pro své rozloučení. Bruno Bordese představí svou novou obuv Lara Hampton. Nový stánek bude patřit značce Rizzolli, výrobci s více než stoletou historií, který nabízí elegantní dámskou a pánskou obuv. T&F Slack Shoemaker London předvede barevné polobotky a Delle Cose bude prezentovat novou kolekci tašek.

ImageS dětským zbožím se představí francouzská značky Little Mary a italská Asso S. r. l. s kolekcemi Asso, Didi Blu a Laura Biagotti. Premiéru zaznamená i Reg-rag Develab a Zandbergen z Nizozemí. Naopak po delší době uvidíme firmu Pablosky ze Španělska a Nanga z Rakouska.

Svenja Holtmann a „Collage Deluxe“

Jako tradičně zahájí GDS „Upper Style Show“, kterou tentokrát uvede modelka Svenja Holtmann. Zavede nás do země „Collage Deluxe“, kde si móda libuje v kombinacích nejrůznějších stylových elementů a GDS k ní přidává své obuvnické trendy.

Guido Maria Kretschmer představuje kolekci pro Högl

Na GDS očekává Högl VIP hosta: Guido Maria Kretschmer představí její novou kolekci „Guido Maria Kretschmer for Högl“, kterou vytvořil ve spolupráci s renomovaným rakouským výrobcem bot. Designér bude po prezentaci přítomen i na autogramiádě v rámci TRENDSINN5 naproti stánku Högl.

Ocenění HDS/L

Nadcházející HDS/L se bude odehrávat ve slavnostním duchu. Federal Assocaition os the German Footwear a Leather Goods Industry představí svá ocenění German Shoe Award a HDS/L Junior Award. Navíc už po čtvrté v řadě bude vybrána celebrita a vyznamenána cenou Shoe Wearer of the Year.

Neobvyklý Design Attack s nádechem venkova

ImageMimo účasti VIP se můžete spolehnout i na další kreativní výtvory z projektu Design Attack, který oslaví své 20. výročí. Od roku 2004 neustále překvapoval všechny návštěvníky a to svým tématem i zpracováním výstavní plochy. Skrz něj měli vždy mladí designéři prostředí pro své vyjádření. Tématem nadcházejícího GDS je ALPEN ROCKER STADL. Na pozadí venkovské idylky se představí kombinace nezávislé módy, městského a undergroundového oděvu včetně doplňků a lifestylových produktů, které doplní jadrní rockeři a burácející motorky. Středobodem je vesnický trh s alpskou chatou a tanečním parketem. Doporučujeme vám navštívit oslavu 20. výročí Design Attack, která začne v 18:00 první den veletrhu.

GLOBAL SHOES opět po čtyři dny

Den před zahájením GDS bude otevřen veletrh GLOBAL SHOES, což bylo vřele přijaté rozhodnutí, jak potvrzuje Kirstin Deutelmoser: „Zvláště to ocenili účastníci ze zahraničí, kteří získali čas navíc určený ke konverzaci, průzkumu trhu a pozorování. Vystavovatelé jsou také spokojeni, protože mají další den pro navazování nových kontaktů.“

GLOBAL SHOES se odehraje v Hale 8a a 8b. Návštěvníky uvítají vystavovatelé z Bangladéše, Pákistánu, Taiwanu a USA. Navíc se mezi nimi poprvé představí i vietnamští vystavovatelé.

Červenec 2014: Nová tvář GDS – Premiéra tag it! by GDS

Od července 2014 přinese GDS nový koncept v dřívějším datu (30. července – 1. srpna 2014) a s novým zaměřením. GDS se tak stane zahajovací událostí nové sezóny, do které poskytne návštěvníkům srozumitelný vhled.

Spolu s touto premiérou bude uveden nový koncept tag it! by GDS – show pro privátní značky obuvi a doplňků. Je to výsledek a nástupnictví dřívějšího GLOBAL SHOES. Záměrem je oslovit mezinárodní výrobce a distributory obuvi a doplňků zaměřené na privátní značky.

GDS, Düsseldorf
(10/03/2014)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 9
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390