Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
TheMICAM: Na stopě posledním módním trendům
ImageLetošní theMICAM, show, na které nesmí chybět nikdo z řad odborníků a nadšenců, bude zahájen 2. března v Miláně a potrvá do 5. března. Představí to nejlepší ze světových kolekcí pro podzim/zimu 2014/15. Události se zúčastní 1589 společností z celého světa a to na celkové ploše 68000 m². Letos významně vzrostl počet zahraničních vystavovatelů zastoupených v rekordním počtu 631.

Tento rok přibudou nové značky včetně italského Patrizia Pepe nebo kolekce Paris Hilton, které potvrdily svou účast na větším a renovovaném výstavním prostoru.

Srdce obuvnického průmyslu bije v rytmu rocku. Po úspěchu minulé edice potvrdil theMICAM další spolupráci s kultovním časopisem „Rolling Stone“ určenému rockovým fanouškům. Opět spojí své síly v projektu Foot Rocker zaměřeném na mladou módu a podpoří je v tom prominentní streetové značky. Hala 10 se stane muzeem rock&rollové obuvi a v jeho Síni slávy představí Rolling Stone nejslavnější značky mezi rockovými hvězdami (Converse, Nike, Adidas, Dr. Martens, Clarks, Puma, Repetto, Onitsuka Tiger).

Mladí začínající designéři se navíc představí s projektem „Rock vs. Rap: Souboj na podrážkách“. Vítěz bude slavnostně vyhlášen v neděli 2. března odpoledne a jako cenu získá pracovní stáž v obuvnické formě na dobu minimálně 6 měsíců. Nejlepší projekty účastnící se souboje – v němž je požadováno držet se mladé streetové módy a její libovolné interpretace buď ve stylu rocku nebo rapu – budou vystaveny na ploše vyhrazené tématu Foot Rocker po zbytek veletrhu.

ImageZatímco se ve výstavních halách bude „dělat business“, obuvnictví ovládne i zbytek města v jednotlivých theMICAMpointech, což jsou místa určená těm, kteří nosí, milují a zajímají se o boty. Cílem je objasnit, v čem jsou italské boty tak výjimečné, a to se zvláštním ohledem na propojení řemesla a originality – na dědictví národního obuvnictví, které stojí za to bránit, přestože nemusí být na první pohled viditelné.

Důležitost role bot v našem každodenním životě (v práci, ve volném čase a v rodině) bude jedním z hlavních témat tohoto ročníku. O to významnější se toto téma stává díky oslavám 20. výročí Mezinárodního roku rodiny. Boty nás provází po cestě životem. Proto je tak důležité vytvářet boty nejen kvůli kráse, ale i s respektem k jejich budoucím nositelům, životnímu prostředí, ekonomice a veřejnému prospěchu. A co víc, boty jsou prvkem ztělesňujícím emoce a kreativitu a tudíž poskytuje nečekané spojení s mnoha odlišnými uměleckými způsoby vyjádření, jako je fotografie, jídlo nebo kino.

Jak se březnová edice blíží, theMICAM se již připravuje na druhou polovinu roku, kde dojde ke strategickému přesunu v kalendáři mezinárodních obuvnických událostí a konečné datum uspořádání veletrhu je stanoveno na 31. srpna – 3. září. Tato změna bude slavnostně ohlášena a potvrzena během velké události v pondělí 3. března od 18.00, která je otevřena všem návštěvníkům, vystavovatelům a tisku a to v sále Fiera Milano Auditorium.

theMICAM, Milano
(18/02/2014)
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 19
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390