Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
I.L.M. Winter Styles přichází s módními trendy
Imagev oblasti  kabelek, kožených doplňků a zavazadel na sezónu 2014/15
Veletrh mezinárodního kožedělného průmyslu se uskuteční v Offenbachu mezi 8. a 10. březnem 2014. Ukáže pohled na nejnovější trendy pro podzim a zimu 2014-15 a také nabídne unikátní možnost uzavřít nové kontrakty.

Co musíte mít příští podzim a zimu? Jaké kabelky a doplňky se stanou důležitou součástí pro všechny ženy a muže žijící podle módních trendů? Co na nás čeká během jara a léta 2015? Na tyto otázky se zaměří obchodníci a odborníci během Mezinárodního veletrhu kůže I. L. M. Winter Styles. Ředitel Messe Offenbach a jeho tým navážou na úspěšný veletrh I. L. M. Summer Styles ze září 2013. „Chceme pokračovat v procesu modernizace, který započal již v minulém ročníku, a zlepšit postavení našeho veletrhu,“ říká Arnd Hinrich Kappe, ředitel Messe Offenbach.

Návštěvníci a vystavovatelé

Svou účast již potvrdilo přes 260 domácích a zahraničních vystavovatelů. K vidění budou známé značky a výrobci specializovaní na mladou módu. Obchodníci se tak mohou setkat s důležitými dodavateli a to vše na jednom místě, nashromáždit informace a uzavřít objednávky.

Každý den na mole

Denně budou k vidění dvě módní přehlídky tašek a dalších výrobků. Módní molo je středobodem, kolem kterého jsou soustředěny přednášky, nabídky katalogů a místa poskytující informace pro účastníky z řad obchodníků.

Pohled do budoucna na sezónu jaro/léto 2015

Abychom získali náhled na dlouhodobou módní předpověď, I. L. M. Winter Styles nabízí prezentaci odborníků z nextguruNow – Martina Wuttle a Uty Riechers-Wuttke. Tím nám umožní pohled do budoucna.

Obchodníci a dodavatelé

I. L. M. Winter Styles není veletrh určený pro veřejnost – pouze návštěvníci s odpovídající legitimací mají právo se zúčastnit. Návštěvníkům a vystavovatelům je poskytnuta dostatečná doba ke konverzaci a výměně kontaktů. Přínosem veletrhu je možnost uzavírat výhodné smlouvy s dodavateli kvalitního zboží a to vše na jednom místě.

I.L.M., Offenbach
(19/11/2013)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 13
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390