Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Ikony času
(STYL, KABO, Brno) V rámci veletrhu STYL se v pondělí 19. srpna od 13 hodin uskuteční speciální módní přehlídka s názvem IKONY ČASU, na které budou prezentovat své kolekce studenti Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze (VOŠON). Tato odborná škola má díky své ojedinělosti výsadní postavení mezi školami v České republice.

Významní pedagogové směřují tvorbu budoucích designérů tak, aby měl oděv nejen tradiční dekorativní funkci, ale stal se i trojrozměrným uměleckým dílem. Tvůrčí iniciativa mladých návrhářů je zaměřena i na citlivé vnímání potřeb klientů. Posledním velkým úspěchem VOŠON bylo získání dvou z pěti cen GLAMOUR award a PRESS award v celosvětové soutěži JEANSATION 2012 v Monte Carlu.

ImageModely, které budou prezentovány  na přehlídce IKONY ČASU, jsou vytvořeny na základě inspirace klasikou v oděvní historii dávné i nedávné. Jedná se o letmé seznámení se s “ikonickými oděvy a doplňky“, s jejich významem v současné módě, a vizí s pohledem do budoucna.

Tvůrci se nechali inspirovat oděvy nebo oděvními doplňky, které překročili delší či dlouhé časové období a bez zásadních změn a úprav se objevují v kolekcích současnosti a pravděpodobně i budoucnosti. Studenti se prezentují modely ve dvou polohách, ta první je v duchu prét-á-porter a prezentuje oděvy inspirované klasikou, určené pro běžné nošení mladé generace. Ta druhá část, se stejným inspiračním zdrojem, je jakýmsi výhledem do avantgardní budoucnosti nové generace oděvních tvůrců.

Výtvarné vedení: Česlav Jaroš, ak. mal.
Odborné vedení: Eva Fischerová a Simona Muhrová

Přehlídka Ikony času se uskuteční 19. srpna ve 13,00 hodin na přehlídkovém mole v pavilonu P.

(08/07/2013)

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 24
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390