Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Na cestě k Expo Riva Shuh India
ImageJsme opět o krůček blíž další edici Expo Riva Shuh India, veletrhu obuvi a kožených doplňků, která se uskuteční 4. – 6. července v Pragati Maidan Exhibition Centre v Novém Dillí. Za dobu své existence si už vysloužila své místo mezi nejdůležitějšími událostmi ve svém oboru a na asijském kontinentě je první a jedinou věnovanou konečným produktům a novým nápadům.

Poslední schůzka proběhla 17. května v Montegranaro, které se zúčastnili mimo jiné i Giovanni Laezza, předseda Riva del Garda Fierecongressi, a Carla Costa, předseda veletržního oddělení Riva del Garda Fierecongressi.

Propagační kampaň byla v Novém Dillí zahájena už 8. května a to za přítomnosti velvyslance Daniele Mancini a nového ředitele ICE, Amedea Scarpa. 15. května následovala schůzka v Trentu za přítomnosti médií.

“Expo Riva Shuh India pokryje 9,500 metrů čtverečných, což je oproti 5,500 metrům z roku 2011 značný nárůst,” sdělil Giovanni Laezza, předseda Riva del Garda Fierenecongressi. “Je to jen další potvrzení zvašujícího se zájmu o tuto událost a o indický trh obecně. Je to příležitost pro společnosti, aby rozšířily svůj obchodní vliv a našly nové spotřebitele.”

(02/07/2013)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 32
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390