Úvod
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Inspiramais: Přehlídka designu a tvořivosti pro budoucnost
ImageBlíží se osmý ročník Inspiramais, přehlídky designu a tvořivosti věnované obuvnickým komponentům a kůži. Představí se ve dnech 10. a 11. července v Congress Ceter Frei Caneca v São Paulu a bude směřovaná do podzimu a zimy 2014. Všechny prezentované produkty jsou výsledkem Fórum de Inspirações, ve kterém bývají představeny všechny návrhy Núcleo de Design of Assintecal,...

... pod vedením Waltera Rodriguese. Díky této podpoře mají společnosti možnost využít získaných rad k dovedení svých produktů k dokonalosti.

Image

Výsledkem je uspořádání a podpora celého výrobního řetězce pro produkci obuvi a oděvů s možností setkání výrobců s dodavateli. Prezentuje se zde přes 600 nových materiálů. Účelem veletrhu je představit co největší množství nových nápadů a trendů a podpřit proces výroby až k finální kolekci.

Osmá edice je věnována projektu Inovamais, v němž je výrobcům dán prostor pro prezentaci jejich nových kolekcí spolu s procesem výroby a vývoje nových materiálů ve sportovním odvětví.

Image

Při vstupu do veletrhu se návštěvník setká s deseti stánky věnovanými komponentům. Podle programu bude představeno celkem pět společností prezentujících celý výrobní proces a to v prostoru nazvaném “Oficina de Inovação”.

“Projekt Inovamais je další snahou o propagaci brazilských značek. Je to experimentální prostor pro výzkum a výrobu materiálů ze sportovního odvětví,” říká ředitel Assintecalu, Ilse Guimarães.

Image

Právě proto je Inspiramais událostí, kterou byste si neměli nechat ujít. Tři dny v São Paulu nabízí nových pohled na budoucí trendy pro nastávající sezónu, prostor, kde se porpojují nápady s technologií, experimentálními postupy a designem.

(10/06/2013)

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
Who's Online
Právě zde jsou
Hosté : 50
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390