Úvod arrow Módní trendy arrow Nová cestovní zavazadla
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Nová cestovní zavazadla
ImageProslulá kolekce cestovních zavazadel Spectra 2.0 se rozrůstá o nové možnosti, které vám nabízí až o 47% větší kapacitu. Řada Spectra Medium pak získala ocenění Red Dot Design Award 2016 jako jeden z nejlepších mezinárodních designů pro rok 2016. Nový styl posouvá dosavadní zavazadla na vyšší úroveň. Kufry jsou nyní vybaveny integrovaným expanzivním systémem...

...a umožňují cestujícím přizpůsobit velikost tak, jak potřebují. Hloubku zavazadel lze nastavit tak, aby splňovala podmínky většiny leteckých dopravců.  

Tašky navíc disponují o 11cm rozšiřujícími se vnějšími kompresivními popruhy a vy tak můžete zavazadlo jednoduše zvětšit. Nové kolekce vám nabízí to nejlepší z cestovního ruchu a designu.

Kolekce Spectra 2.0 plně splňuje požadavky na funkčnost a všestrannost, kterou si tvůrci švýcarského armádního nože Victorinox stanovili a přitom zachovává stylový design. Zavazadla jsou unikátně navržena tak, aby bylo cestování se zátěží co nejvíce pohodlné. „Kufry jsou lehké, aniž by byla obětována odolnost. Matný povrch, který se jen tak nepoškrábe a ochranné rohy pro nás byly klíčové,“ vysvětluje průmyslový odborník a CEO značky Victorinox Carsten Kulcke.

Image 

Zavazadla disponují také dvojitými kolečky, praktickou rukojetí a vnitřním organizačním panelem, který slouží k uložení cestovních nezbytností. Bonusem je aplikace CheckSmart Luggage Tracer, díky které můžete svá zavazadla sledovat prostřednictvím mobilního telefonu. Stejně jako původní kolekce je i ta nová odolná voděodolná a má pogumované hrany. Jednotlivé kufry můžete sehnat v černé, červené a tmavě modré barvě.

(10/06/2016) 

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390