Úvod arrow Ze světa arrow I. L. M. Winter Style získává čím dál větší mezinárodní rozměr
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
I. L. M. Winter Style získává čím dál větší mezinárodní rozměr
Image„282 vystavovatelů bylo složeno ze 133 účastníků ze zahraničí a 149 z Německa. Na letošním I. L. M. Winter Styles v Offenbachu se tak sešlo 22 národů. V předchozím roce jich bylo 16 a v roce 2012 jen 15,“ vysvětlil Arnd Hinrich Kappe, generální ředitel Messe Offenbach, na tiskové konferenci při příležitosti 140. Mezinárodního veletrhu kožených výrobků I. L. M. Winter Styles.

Kappe se také nadšeně vyjádřil k účasti, která se navýšila o 8% ve srovnání s veletrhem v minulém roce. Počet rezervovaných míst v prostoru o rozloze 12 700 m² je stejně velký jako dříve. Byl tak zaplněný, že někteří vystavovatelé museli být zařazeni na seznam čekatelů. Kappe předpokládal účast kolem 5 800 návštěvníků jako minulý rok.

Modernizace veletrhu pokračuje

Opatrně započatá modernizace z minulého roku bude nadále pokračovat. „Množství ohlasů od návštěvníků i vystavovatelů prokázalo, že se ubíráme správným směrem. Proto v tom budeme pokračovat i v následující edici I. L. M.,“ řekl Kappe. Prostory veletrhu a módní molo pro každodenní přehlídky mají více svěží a atraktivní design. Budoucí trendy jsou vyjádřeny mnohem jasněji v modernizovaném Look Booku, kde je kladen větší důraz na poskytované informace. Prezentované produkty jsou na veletrhu propagovány prostřednictvím billboardů. „Investujeme do prezentace produktů, protože právě ony jsou to hlavní na celém veletrhu,“ říká Kappe.

ImageVeletrh cestovních zavazadel, tašek a kožených doplňků

I. L. M. Winter Styles poskytuje uvolněné, přehledné a koncentrované prostředí pro „lovce trendů“ a obchodníky, aby získali srozumitelný přehled produktů, které uvidí v obchodech v sezóně podzim/zima 2014/15. Objednávky mohou být sjednány přímo na místě, jelikož I. L. M. Winter Styles je veletrh otevřený výhradně pro specializované obchodníky. Nabízí se zde tašky, kožené doplňky a zavazadla stejně jako malé kožené výrobky, cestovní a společenské tašky, pracovní a školní zboží, deštníky, rukavice, pásky a další módní doplňky.

Kvalita prezentovaná národními a mezinárodními vystavovateli

Nejvyšší kvalita je zaručena 282 vystavovateli z Německa i ze zahraničí. Nenajdete tu jen velká jména, ale i mnoho designových a lifestylových značek a nové módní dodavatele s úspěchem na trhu. Obchodníci specializovaní na určitou oblast tak mohou získat důležité dodavatele, informace a přímo sjednat objednávku.

Program módní přehlídky, přednášek a módních předpovědí

Navíc k obchodním příležitostem poskytuje I. L. M. Winter Styles náhled do poslední módy tašek a dalších produktů prostřednictví dvou přehlídek denně. Kromě nich nabízí každodenní přednášky, Look Book a tzv. Fashion Points, které jsou rozprostřeny po celém areálu, kde účastníci získají potřebné informace o módě i veletrhu. Pro dobrý přehled o budoucím vývoji nabízí HDS/L Módní předpověď pro léto 2015, která je vedená Martinem Wuttke a Utou Riecher-Wuttke z nextguruNow.

Image 

Obchodní příležitost pro návštěvníky i dodavatele

I. L. M. Winter Styles není veřejná událost. Přístup mají jen účastníci s odpovídající legitimací. To poskytuje účastníkům potřebný čas a příležitost ke konverzaci a získávání kontaktů. Uvolněná atmosféra nabízí tu správnou koncentraci pro obchodní záležitosti. Díky tomu je možné dohodnout obchodní transakce. Událost má certifikaci FKM s elektronickou registrací podle směrnic veletrhu a požadavků FKM.

I.L.M., Offenbach
(17/03/2014)
 

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390