Úvod arrow Ze světa arrow Diskuze odborníků na 30. výročí APLF
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Diskuze odborníků na 30. výročí APLF
ImageAPLF, organizátor MM&T (Materials, Manufacturing and Technology), oznámil program konferencí a workshopů na příštím ročníku veletrhu v hong-kongském Convention & Exhibition Centre. K oslavě 30. výročí APLF je nachystán zvláštní program, jehož součástí je diskuze průmyslových lídrů a expertů o ožehavých tématech současného kožedělného a módního průmyslu.

První část programu konference začala před samotnou výstavou a to dvěma webináři na téma „Role kůže v rychle se měnícím světě“ vedenými Ronaldem Sauerem, autorem Sauer report, a Mikem Redwoodem, expertem kožedělného průmyslu a mluvčím hnutí “LeatherNaturally!“ Tyto webináře jsou organizovány ve spolupráci APLF a Leather International.

První den veletrhu představí zástupci letošní vybrané země (Brazílie) sérii seminářů na téma jako je zachování životního prostředí, trendy v technologii a změny v postupech v rámci kožedělného průmyslu. Mezi řečníky bude přítomen Maurício Medeiros, renomovaný designér, který představí téma „Design na Pele“. Jedná se o projekt zpracovatelů kůží a designérů a články vytvořené během doby realizace budou k nahlédnutí na letošním veletrhu.

Semináře a konference budou probíhat do druhého dne, který zahájí téma „Spojení tradice a inovace při použití kůže v interiéru“. Prezentaci zajistí Bill Amberg, zakladatel značky luxusních kožených výrobků a interiérů „Bill Amberg“ se základnou v Londýně.

„Kůže byla po staletí využívána ve stavitelských prvcích, nábytku a dekorativních doplňcích a mě vždy fascinovaly způsoby, jak propojit to nejlepší z tradice s inovací a moderními postupy,“ říká Bill Amberg. „Naším cílem je udělat z kůže základ pro bydlení v 21. století.“

Ve spolupráci APLF a BLC se bude na letošním ročníku veletrhu konat Mezinárodní konference o kůži. Tentokrát bude hlavní problematikou „Kůže a životní prostředí“. Diskuze se zúčastní takoví odborníci jako Martin Manghelli z Adidas Group, Dr. Dietrich Tegtmeyer z LANXESS Deutschland GmbH, Dr. Victoria Addy z BLC Leather Technology Centre Ltd a Martin Berman z Micro-Pak Ltd.

APLF, Hong Kong
(20/02/2014)
 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390