Úvod arrow Ze světa arrow Expo Riva Shuh: Návrat maloobchodníků
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Expo Riva Shuh: Návrat maloobchodníků
ImageExpo Riva Shuh, veletrh světového významu v Riva del Garda, která je důležitým setkáním na poli obuvnického odvětví, neztratila své kouzlo. Stále je velkou příležitostí pro společnosti a provozovatele, jež jim umožňuje přenést se přes tyto těžké časy. Navzdory ekonomické krizi jí široká veřejnost stále zůstává věrná.Expo Riva Shuh je místem, které poskytuje možnost k řešení obtížných situací a vývoji komerčních strategií.

Právě maloobchodníci mají příležitost pozměnit svou reklamní propagaci a vybrat si z nesčetných nabídek vystavovaných kolekcí. Maloobchody jsou právě tou oblastí, která na ekonomické krizi ztratila nejvíc. Jejich počet se rapidně snížil a ti, kteří zůstávají, prochází nejistými časy.

Na druhé straně jsou tu tradiční velké evropské obchodní řetězce, které využívají zaměření veletrhu právě na ně. Expo Riva Shuh je prvním z veletrhů svého druhu v sezóně, díky čemuž mohou připravovat své plány dopředu. Tento předstih je jedním z důvodů, proč má Expo Riva Shuh tak výsadní postavení. Zvláště důležité je to pro rostoucí řetězce maloobchodníků v Evropě, kteří si mohou vybírat z široké nabídky a také doladit své marketingové plány.

Image

Veletrh se už připravuje na svůj 81. ročník, který proběhne v lednu od 11. do 14. 2014. v Congress Centre, mnoha hotelích a výstavních prostorách v Riva del Garda. Hlavní pozornost bude věnována kolekcím pro podzim/zimu 2014/15. Budou otevřeny nové výstavní prochy v Hale C3, které poskytnou místo až pro 1200 vystavovatelů v každém roce.

Riva del Garda
(24/11/2013)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390