Úvod arrow Spotřebitelský servis arrow Nechte si opravit obuv, zn.: rychle
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Nechte si opravit obuv, zn.: rychle
ImagePodpatek vám zůstal mezi dlažebními kostkami, až na ulici jste si všimli začínajícího „žraloka“ na špičce boty nebo chcete jen podrazit boty s koženou podešví, opravit sešlapaný patník či vyspravit a dodat ztracený lesk vašemu oblíbenému páru obuvi, aby ještě alespoň jednu sezónu vydržel? V takové chvíli oceníte služby rychloopravny, kde vám dokážou poškozenou obuv opravit třeba i na počkání.

Po celé republice najdete rychloopravny, které si s vaším nečekaným neštěstím poradí okamžitě. Není jich hodně, jde většinou o drobné živnostníky. Rychloopravna je mnohdy vhodným řešením, ať už z finančního hlediska nebo prostě jen proto, že se nechcete vzdát svého oblíbeného páru.

Image Vlastní síť dvanácti rychloopraven obuvi má v České republice například společnost Baťa. „Síť rychloopraven Baťa máme po celé republice. Jsou součástí vybraných prodejen a jde o doplňkovou službu zákazníkům, kterou poskytujeme od počátku fungování značky Baťa na českém trhu. Díky tomu jsme našim zákazníkům zase o něco blíže,“ říká marketingový ředitel firmy Baťa, Lukáš Ohanka.

Co od rychloopravny a jejích pracovníků očekávat?

  • v opravnách obuvi jsou speciálně školení odborníci
  • opraví vám obuv jakékoliv značky
  • provozovny vám nabídnou možnost konzultace výběru z vysoce kvalitních materiálů, které jsou pro opravu daných bot nejvhodnější a dopředu stanoví předběžnou cenu

Jak dlouho si počkáte?

Doba trvání opravy může být různá. Menší opravy jako výměnu patníku, opravu zipu nebo drobné šití můžete mít hotové na počkání, složitější, které jsou limitovány například zasycháním lepidla, bývají hotové do dvou dnů.

Rozhodně ale s opravou neotálejte, zvláště pokud jde o váš oblíbený pár. Včasným příchodem předejdete nejen finančně náročnější opravě, ale především tomu, že opravit vaši oblíbenou obuv už nebude možné.

Kolik zaplatíte?

Ceny jsou velmi individuální a rozdílné. „V rychloopravnách společnosti Baťa se průměrná cena opravy pohybuje kolem 130 korun a za expresní opravu nic nepřiplácíte. Navíc pokud není tato rychloopravna zrovna ve vašem městě, můžete obuv odnést na kteroukoliv prodejnu Baťa, odkud ji pracovníci odešlou přímo do centrální opravny ve Zlíně. Na dané prodejně si ji pak zase vyzvednete. Ačkoliv je tato procedura časově delší, za poskytnutou kvalitní službu se určitě vyplatí pár dní počkat,“ dodává Lukáš Ohanka.

Seznam rychloopraven Baťa najdete na www.bata.cz

Baťa
(31/10/2013)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390