Úvod arrow Ze světa arrow To nejlepší z APLF Awards na Fashion Access
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
To nejlepší z APLF Awards na Fashion Access
ImageBest of APLF Awards (BOAA) ve výrobním designu s kvalitou a inovací ocenilo 10 nejzajímavějším vystavovatelů veletrhu konaného 25. – 27. září 2013 v Hong Kongu, Convention and Exhibition Centre (HKCEC). Veletrh v Hong Kongu - Convention and Exhibition Centre The International Trade Fair for Head-to-Toe Fashion přínáší ...

Image  

Cenu za nejlepší kolekci v kabelkách získala Ana Aust International Ltd Čína svou móderní a zároveň kvalitní řadou městské kabelky, která uspokojí mladé a módní spotřebitele svými nepředvídatelnými a zábavnými detaily a zároveň fantastickými tvary.

Image 

Cenu za Nejlepší design tašek získala pařížská deisgnérka Rachel Levy-Gross z Rachel GE za její kabelky klasického tvaru vyrobené v originálním duchu s použitím luxusních kůží a kožešin a za výjimečnou kombinaci barev a textur. 

 Image

Za Nejlepší dámskou kolekci byla vyznamenána malajská značka Super Fashion Manufacture Sdn Bhd. Zaujaly hlavně jejich vlněné sandály na klínku, který je uvnitř dutý, čímž odlehčili váhu a jejich obuv se tím stala velmi pohodlnou pro nošení. Jejich výrobky oplývají mladistvým vzhledem a elegantními barvami.

Image

Cena za Nejlepší pánskou kolekci připadla LSR International Ltd z Číny za jejich skvěle vyrobené mokasíny z té nejlepší kůže ve stylových barvách s neotřelým vzhledem, stále však v klasickém stylu.

Image

Vítězem za Nejlepší doplňky se stal filipínský designer Arnel Papa. Vyhrál se svou kolekcí zlato-černých náhrdelníků, náramků a náušnic, v nichž využil potenciálu hadí kůže, dřeva, mušlí, kamenů a kovu.

Image

Nejlepší kolekce drobných kožených výrobků pochází z dílny italské značky Sani Gaultiero Snc. Porotce zaujaly peněženky a opasky z jelení a hadí kůže a to vše s luxusní značkou „Made in Italy“.

Image

 Cenu za Nejlepší lifestylovou kolekci převzala značka Antipear Co Ltd z Hong Kongu se svými taškami na notebooky, tablety a dalšími doplňky v luxusním duchu a to vše z organických rostlinných materiálů.

Image

Další hong-kongská firma Siu Siu Handbags získala cenu Nejlepší cestovatelská kolekce s taškami a obaly na fotografické aparáty, přičemž měli na mysli i požadavky ženských cestovatelek, a doplnili své výrobky barevnými módními detaily.

Image

Nejlepší produkt vyrobený s ohledem na trvale udržitelný rozvoj vytvořila značka Kilus Foundation Multi-Purpose Cooperative z Filipín. Jejich tašky a doplňky se nesou v zábavném, barevném duchu „Vyber si vlastní barvu“ a jejich fotografická prezentace nadchla celou porotu.

Image

Další Ceny BOAA se budou předávat běhemMaterials, Manufacturing & Technology (MM&T) a Fashion Access od 31. března do 2. dubna 2014 opět v Hong Kongu.

Image

APLF, Hong Kong
(17/10/2013)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390