Úvod arrow Ze světa arrow Zářijový Fashion Access a Cashmere World se blíží
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Zářijový Fashion Access a Cashmere World se blíží

Veletrh Fashion Access je zapsán v kalendáři snad každého dovozce obuvi, kabelek, koženého zboží a dalších doplňků. Tato velkolepá výstava se letos koná 25. – 27. září a představí kolekce pro jaro-léto 2014. Zároveň s ní proběhne i čtvrtý ročník mezinárodního veletrhu Cashmere Wold. Jak už název napovídá, nákupci se zde setkají s výrobci kašmírových ale i dalších ušlechtilých vlněných látek, jako jsou mohér (kozí vlna), angora (králičí vlna) nebo alpaka (vlna z lamy).

Tržní předpověď

ImagePoradenské společnosti PwC (PricewaterhouseCoopers) a EIU (Economist Intelligence Unit) nedávno zpracovali ekonomickou zprávu, která předvídá narůstající rozdíl mezi Asií a západem v poptávce po módních doplňcích a oděvech. Jen letos se poptávka v Asii zvýší o 3,8 %. Známé módní značky se Asií rychle šíří, ale setkávají se s tvrdou místní konkurencí. V Číně bude poptávka po oděvech i doplňcích prudce stoupat během let 2013-16 a důležitým tržním segmentem se stane maloobchodní internetový prodej. 

Hledání nových příležitostí

ImageVeletrhy Fashion Access a Cashmere World představují ideální spojení ke hledání nových obchodních partnerů v oblasti módního průmyslu. Například vystavovatelé kabelek zabírají asi 60 % celkového prostoru, což přesně odpovídá zvýšené poptávce po tomto zboží. Do dnešního dne potvrdilo svoji účast už 5 národních pavilonů (hongkongský, indonéský, korejský, filipínský a taiwanský) a přihlásilo se 27 nových vystavovatelů z Číny, Hongkongu, Indonésie, Itálie, Malajsie a Filipín. 

Fashion Access láká středoevropské návštěvníky finanční prémií

ImageOrganizátoři veletrhu Fashion Access jsou si vědomi zvýšeného zájmu západních zemí o Asii a snaží se přilákat co možná nejvíce zákazníků právě do Hongkongu. Zvláštní zájem je věnován zemím bývalého východního bloku, pro jejichž návštěvníky nabízí Fashion Access finanční prémii ve výši 500 USD každé firmě, která se zaregistruje na veletrhu poprvé od podzimu 2012.

(25/07/2013)

 

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390