Úvod arrow Představujeme arrow Výstavní premiéra americké společnosti Analpa
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Výstavní premiéra americké společnosti Analpa
Na veletrhu KABO bude mít českou výstavní premiéru americká společnost Analpa založená v roce 1991 na Floridě, která je dobře známá také v řadě evropských zemí. Do jejího portfolia dnes patří několik věhlasných značek a spolupracuje s předními světovými návrháři jako Vanni Zago, De Togni, Walter Bettini a Ennio Penazzato nebo Basilio Quadrini.

Ve svých designérských studiích ve Velké Británii, Itálii, Brazílii, Moskvě i jinde navrhuje pestrou škálu stylové a trendové obuvi různého zaměření a cenové úrovně. V Brně Analpa chystá rozsáhlou expozici s nabídkou pěti značek. 

Image 

Dámská obuv J& Elisabeth se vyrábí z vysoce kvalitních syntetických materiálů s koženými stélkami, hýří barvami a zajímavými detaily. Značka Laura Valorosa představuje exkluzivní kolekci dámské kožené obuvi s vysokým komfortem nošení. Anglická značka BÉTSY zahrnuje špičkové nejnovější modely dámské obuvi určené zejména pro mladou generaci. Jsou odvážné a nápadité, přičemž technologie Analpa zvyšuje pohodlí chůze na vysokých podpatcích. Další značkou oblíbenou mezi mládeží je KÉDDO ztělesňující městskou kulturu street fashion. Moderní muži si oblíbili značku iD! reprezentující designovou obuv z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují pohodlí ve společenských i vycházkových modelech.

Image

Analpa Inc je jednou z předních společností na mezinárodním trhu módy a obuvi, která zde působí již více jak 20 let. Zastoupení společnosti se nacházejí po celém světě ve Velké Británii, USA, Holandsku, Itálii, Hong-Kongu, Brazílii a Číně. Oficiální distributoři Analpa Inc prodávají výrobky firmy v Německu, na Slovensku, v České republice, Rusku, na Ukrajině, v Bělorusku a v Kazachstánu. Analpa Inc má pověst inovativní společnosti, která si zakládá na dokonalosti výrobků a na jejich vysoké kvalitě. Společnost také prodává přímo spotřebitelům prostřednictvím značkových specializovaný maloobchod a výstupních obchodech a prostřednictvím svých e-commerce weby.

(25/01/2012)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390