Úvod arrow Představujeme arrow Buti: luxus, precizní dokonalost, styl
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Buti: luxus, precizní dokonalost, styl
ImageInternetový obchod BeInStyle.cz načeském trhu prodává kabelky a tašky Buti, jedné z nejelegantnějších italských značek. Neutrální i výrazné barvy, malé kabelky i cestovní tašky, celokožené i v kombinaci s jinými materiály, vždy s atraktivními detaily, jako jsou lesklé kovové spony, přezky, kapsičky či nejrůznější ozdoby... stačí si jen vybrat tu pravou. Absolutní novinkou značky Buti je možnost ...

... vybrat si nejen daný prototyp kabelky, ale také v jaké kůži a barvě jej chce zákazník či zákaznice vyrobit. Buti má totiž největší výběr barev té nejkvalitnější kůže na světě. 

Image

Značka Buti reprezentuje tradici, řemeslné mistrovství, stabilně prvotřídní kvalitu materiálů i provedení, prestižní jméno a všechny další benefity úspěšného rodinného podniku s historií začínající v roce 1958. Od doby svého vzniku sídlí ve stejnojmenném toskánském městečku. Pro značku Buti je charakteristické experimentování s materiály, střihy, důkladné propracování návrhu a konstrukce. Kabelky jsou dodnes vyráběny ručně, na klasických šicích strojích, stejně poctivě jako za časů zakladatelů této značky, bratrů Pilade a Illo Buti. Ostatně dodnes musí každá kabelka, než opustí továrnu, projít rukama jednoho z nich, pětaosmdesátiletého Pilade Butiho, který tráví každý pracovní den mezi svými zaměstnanci jako jeden z nich, oblečený v modrém pracovním plášti.

„Jsme rádi, když se ženy, které si kupují naše výrobky, s nimi cítí spokojené a sebevědomé. Máme pak pocit, že jsme si získali jejich důvěru“, říká současný ředitel Amerigo Buti a dodává: „Chceme šířit rodinnou tradici a představovat toto poctivé italské řemeslo stále většímu počtu zákazníků. Nyní dodáváme své produkty především do Japonska, USA a Ruska (tedy kromě Itálie) a rádi bychom svou nabídku rozšířili právě i do České republiky, která se stává pro módní výrobce stále atraktivnější zemí.“

Kabelky a tašky Buti tak nejsou jen módním doplňkem, ale také originálním uměleckým dílem s nepomíjivou hodnotou. Při každé příležitosti nepřehlédnutelným způsobem korunují stylový vzhled. 

Image

BeInStyle.cz jako první na českém módním trhu prezentuje ucelenou nabídku aktuálních kolekcí módních doplňků od renomovaných světových značek, dostupnou z pohodlí domova či kanceláře. Virtuální luxusní obchodní dům prodává kvalitní kabelky, tašky, pásky, peněženky, šály, šátky, kravaty, šperky, obuv, ale také oblečení pro muže, ženy a děti i stylové interiérové doplňky. BeInStyle.cz garantuje 100 % původ nabízených produktů – všechny jsou opatřeny potvrzením o původu a originalitě zboží, „labely“ nebo 100 % Authenticity Cards. Zboží je dodáváno v protiprachových obalech a krabicích stejně jako v klasickém obchodě.

Showroom BeInStyle.cz sídlí v Černošicích u Prahy, kde je možné si vybrané produkty prohlédnout, popřípadě získat potřebné informace.

(13/6/2012)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390