Úvod arrow Představujeme arrow Baťa představuje limitovanou kolekci Thomase Lieuvina
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Baťa představuje limitovanou kolekci Thomase Lieuvina
ImageFrancouzská pobočka Baťa uspořádala již šestým rokem soutěž mladých designérůLe Concours Bata des Jeunes Créateurs, která se těší velké oblibě i respektu odborníků. Nejnovější objev, Thomas Lieuvin, vítěz šestého ročníku soutěže mladých designérů, všechny uchvátil půvabnou ženskou linií nazvanou „So Woman“. Ta bude v prodeji i v České republice a na Slovensku.

So Woman“ je krátkým letním vstupem do klasické kolekce značky Baťa

Kolekce navržená Thomasem Lieuvinem pro Baťu je věnována ženám, které propadly kráse velkoměst a boty povýšily na stylový módní doplněk. Každý typ, ať už jsou to sandály, otevřené boty s plochou podrážkou i na podpatku, prolíná jeden výrazný prvek – jemné pásky obepínající nohu a kotník. Velmi ženské jsou i jasné barvy, které naleznou uplatnění v každém stylu i denní hodině.

Image

Thomas Lieuvin, nový nadějný kreativec

Thomas Lieuvin je obdivovatelem tvorby Yves Saint Laurenta. Životopis tohoto slavného návrháře v něm probudil tvůrčího ducha a touhu stát se návrhářem obuvi. Absolvent Ateliéru Chardon Savard v oboru módní design obuvi, se v lednu 2011 přihlásil do soutěže Concours Bata des Jeunes Créateurs, kterou následně i vyhrál.

"Tato kolekce pro firmu Baťa je založena na jednoduchých pohybech, které vycházejí z kotníku. Spojení kůže a sametu vyjadřuje návrat k základům, minimalismus. Sem tam je vidět i dotek zlata a inspirace v díle malíře Delaunayho," tak popisuje svou kolekci „So Woman“ sám autor.

Talent Thomase Lieuvina se projevil mezi 250 nadanými uchazeči. Odborná porota složená z módních znalců a blogerů určila vítěze, čímž umožnila, aby se jeho návrhy dostaly až k běžným zákazníků. Kolekce představuje šest modelů, které jsou v prodeji exkluzivně jen v několika málo vybraných prodejnách Baťa v Evropě. Česká republika je jednou z nich. Od 10.6.2012 budou ve 12 vybraných prodejnách Baťa v České republice a na Slovensku k vidění a zakoupení 4 modely z limitované kolekce „So Woman“.

Image

www.bata.cz


Prodejny v ČR:

Praha, Václavské náměstí
Praha, Nový Smíchov
Praha, Letňany
Praha, Chodov
Ostrava, Futurum
Brno, Olympia
Hradec Králové, Futurum

(25/4/2012)

 

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390