Úvod arrow Představujeme arrow Proč ne? Mít osobního obuvníka může být fajn
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Proč ne? Mít osobního obuvníka může být fajn
Boty! Začátkem podzimní sezony slýchávám toto slovo dennodenně. Kam se však vytratilo to spojení s módou? V posledních týdnech snad každé obuvnictví praská ve švech a lidé ve spěchu vybírají ty modely, které ještě stojí alespoň trochu „za to“.

Ačkoli lidé shánějí na internetu ledacos, nakupování obuvi je to, čemu se zdárně oddávají ještě v kamenných obchodech. Přesto v Evropě právě tento způsob nákupu a prodeje neustále roste. Jednoduše proto, že šetří spoustu času a někdy i peněz. I když s cenou tomu tak někdy být ani nemusí.

Image

Mým skromným cílem je nastavit prodej obuvi na internetu tak, aby stál na skvělých službách. Doprava zdarma je dnes samozřejmostí a kdekdo má i věrnostní program. Stále však chybí osobitost. Osobitost obuvníka, který vám doporučí ten nejvhodnější model a bude o vás pečovat. A to nejen skrze věrnostní nabídky a každoroční reklamní kampaně.

Pravda, u mě najdete bonusový program také. Není však postaven pouze na odměnách za nákupy. Sbírat body můžete jak za hodnocení produktů, tak i za jejich doporučování svým známým. Nezáleží tedy na tom, kolik utratíte peněz, abyste získali nějakou tu pozornost.

Další výhodou vašeho rozhodování, zda poprvé koupit obuv on-line, může být také možnost obuv zdarma vyměnit. Ano, na mé náklady. Nevhodnou velikost vyzvednu a doručím tu, která Vám padne opravdu lépe. Vidíte, myslel jsem si, že takových výměn bude spousta. A nakonec není. Proto přemýšlím, že zákazníkům mohla a může hodně pomoci jednoduchá tabulka, jak správně vybrat velikost obuvi.

Takových malých benefitů je spousta a můžete se o nich dozvědět přímo v mém on-line obchodě. Zároveň po registraci se u každého produktu objeví mé telefonní číslo, kam můžete zavolat s jakýmkoli dotazem anebo nápadem, jak cokoli zlepšit.

Věřím, že vám tím ušetřím spoustu starostí, které nákup obuvi na internetu přináší. A také bych chtěl, abyste měli více času na to, konečně si prohlédnout spoustu zajímavých modelů v mém novém katalogu Podzim – zima 2011.

Image


Váš osobní obuvník on-line

SHOEMAKER

www.shoemaker.cz
www.facebook.com/OsobniObuvnik

(15/11/2011)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulář



Nejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390