Úvod arrow Představujeme arrow Ohleduplně a účinně
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Ohleduplně a účinně
Přední světový výrobce prostředků na impregnaci a ošetřování usní Collonil přináší na trh zcela novou řadu výrobků, při jejichž výrobě bylo upuštěno od chemických látek  a z 90-ti% jsou použity pouze přírodní složky, jako olivový olej a bambus. Tím se výrobky stávají zcela neškodnými pro životní prostředí a velmi šetrně ošetřují usně. Tyto produkty...

... se můžou používat i v uzavřených prostorách a jelikož neobsahují v dózách hnací plyn, vystačí na ošetření větší plochy usní. 

  • Image Organic Bamboo Lotion 200 ml

Collonil Organic  Bamboo lotion je nově vyvinutá čistící a ošetřující produktová série při jejíž výrobě bylo upuštěno od použití chemických látek a výrobek je vyroben z 90%  přírodních látek.

Odstraňuje nečistotu a dodává usni a textilním materiálům potřebnou vlhkost pro udržení pěkného vzhledu .Přírodní bambusový výtažek chrání materiál před ztrátou vlhkostí a vysušením.

Díky pumpičkovému rozprašovači chránící životní prostředí, může být používán i v uzavřených prostorech. Je vhodný jak na hladkou a  broušenou useň, tak i na textil a materiálové kombinace. Vynikající pro čištění stélek v obuvi.

  • Image Organic Protect & Care  200 ml

Collonil Organic Protect Care je nově vyvinutá impregnační a ošetřující  produktová série při jejíž výrobě bylo upuštěno od použití chemických látek a výrobek je vyroben z 90%  přírodních látek.

Chrání efektivně a trvale před špínou a vlhkem a současně pečuje o materiál pomocí pravého olivového oleje. Díky pumpičkovému rozprašovači chránící životní prostředí, může být používán i v uzavřených prostorech.

Je vhodný jak na hladkou a  broušenou useň, tak i na textil a materiálové kombinace.

  • Image Gelová masážní stélka Gel Reflex

s elastickými masážními uzlíčky, zvyšuje prokrvení v noze, odlehčuje působení tlaku a zajišťuje bezpečné držení nohy v obuvi s vysokým podpatkem.

Vrchní strana je vyrobena z příjemného mikrovlákna, které odvádí vlhkost z pokožky a udržuje ji suchou. Díky zkrácené prstové části je vhodná i do obuvi s otevřenou špičkou. Samolepící.

www.collonil.cz

(22/9/2011)

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390