Úvod arrow Představujeme arrow Běžte si s Baťou zaběhat
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

Advertisement
Běžte si s Baťou zaběhat
ImageBaťa už dávno není jen o módních trendech a svému působení dává zcela nový rozměr. Kromě bot, kabelek a dalších doplňků u něj najdete i specializované produkty. Baťa se snaží vyhovět co nejširšímu spektru zákazníků, ...

... na své si tedy přijdou milovnice odvážných podpatků, cestovatelé, děti, ale také vášniví sportovci. 

Od jarní sezóny 2011 obohatí vybrané prodejny Baťa po celé republice kolekce RUNNING, která nabídne vysoce kvalitní běžeckou obuv značek Power, New Balance či Nike a stane se běžnou součástí nabízeného sortimentu. Modely jsou díky své speciální konstrukci a technologickému vybavení určeny pro běh na zpevněném i nezpevněném povrchu. Nová kategorie RUNNING uspokojí potřeby běžců všech stylů, technik a výkonnostních úrovních.

ImagePOWER
Dynamická značka, která nepřestává překvapovat a je vždy o krok napřed. Od jarní sezóny 2011 budete IN nejen ve městě, ale také při sportu.

POWER běžecká obuv nabízí širokou škálu designů, barev i technologií. Mezi ty hlavní patří modely, které při sportu odvádí vlhkost, mají speciální svrchní úpravu pro zvýšení odolnosti, absorbují nárazy při došlapování nebo jsou specializované na nerovný terén a aktivity vyžadující náhlé starty a zastavení.

ImageNEW BALANCE
Obuv NEW BALANCE si již několik let drží svou pevnou pozici mezi nejlepšími sportovními značkami. Nová kolekce vám poskytne pohodlí, jistotu a zaručeně měkký došlap. Speciální technologie přináší efektivní tlumení nárazu, dvouvrstvou mezipodešev nebo extra lehký materiál. Pokud si chcete udržet balanc, vyrazte do terénu s jistotou.

Seznam technologií u konkrétních modelů:

Image

POWER
To je více síly v jednom. Díky mnoha technologiím si můžete vybrat přesně to, co potřebujete, jelikož v jedné botě jich najdete hned několik. Sportovní obuv se dokonale přizpůsobí situaci a zpříjemní jakoukoliv sportovní aktivitu.

Níže je seznam a přesný popis jednotlivých technologií. Fotky sportovní obuvi se shodují s fotkami v tiskové kvalitě, které budete mít k dispozici. U každého typu boty najdete konkrétní technologie.

TECHNOLOGIE:

 • PEVA - mezipodešev skládající se z lehkého nalisovaného materiálu EVA nabízí vynikající tlumení a komfort. Materiál výborně absorbuje nárazy při došlapování.
 • GRIPTRON - výstupky podešve Griptron jsou navrženy tak, aby zvyšovaly odraz ve všech směrech. Griptron vám přináší větší pohodlí na nerovném terénu a při aktivitách, které vyžadují náhlé starty a zastavení.
 • NON-MARKING - podešev, která nezanechává skvrny. Vysoce odolný, protiskluzový materiál podešve, který nezanechává na podlaze žádné stopy.
 • KINETIX – vycpávka Kinetix se vyrábí z měkkého materiálu, efektivně tlumí nárazy a otřesy.
 • PLAZMA - tlumicí systém pro vedení energie, která pohlcuje a rozptyluje intenzivní síly působící na patu. Technologie zajišťuje po každém vašem došlápnutí a stlačení rychlý návrat do původního stavu.
 • FXS – technologie podešve FXS zlepšuje flexibilitu přední části nohy a přitom zachovává stabilitu, což zvyšuje rychlost a schopnost reakce. Udržuje oporu v patní části a na klenbě nohy.
 • TUNNEL SYSTÉM – lehký konkávní systém tlumení paty rozptyluje síly působící při nárazech na patu. Materiál mezipodešve je vytlačován do dutin a rozkládá tak napětí působící na patu.
 • STABILITY – tuhá termoplastová vložka Stability omezuje torzní ohyb a zvyšuje tak oporu a komfort. Výsledkem zvýšené tuhosti v klenbové části obuvi je větší jistota při chůzi.
 • T-LADIES - lehký konkávní systém tlumení podpatku navržený speciálně pro ženy. Dutiny v oblasti podpatku snižují hmotnost a odlehčují působení sil.

Image

NEW BALANCE
Balanc si udržíte díky nejnovějším technologiím, které vám při sportu poskytnou jistotu a komfort. Se sportovní obuví značky NEW BALANCE nešlápnete vedle.

Níže je seznam a přesný popis jednotlivých technologií. Fotky sportovní obuvi se shodují s fotkami v tiskové kvalitě, které budete mít k dispozici. U každého typu boty najdete konkrétní technologie.

TECHNOLOGIE

 • N-ERGY - zajišťuje vysoce efektivní tlumení nárazů při dopadu.
 • STABILITY WEB - ultratenká mřížka z termoplastického uretanu. Stability Web zajišťuje torzní stabilitu a řádný ohyb přední části vašeho chodidla.
 • N-DURANCE - optimálně tvrzená směs N-Durance je kombinací pryže s karbonovými vlákny v patní části podešve pro maximální odolnost proti abrazi. Podešve se díky N-Durance neopotřebovávají a získávají vyšší trvanlivost.
 • ABZORB - maximálně pohlcuje a rozkládá energii nárazů při došlapu.
 • ACTEVA LITE - ultralehký materiál Acteva Lite zajistí lehkost a pohodlí při sportovních aktivitách.
 • IMEVA - materiál s pórovitou strukturou se vyznačuje velmi nízkou hmotností a vynikajícími tlumícími vlastnostmi.
 • N-FUSE - dvouvrstvá mezipodešev z měkké tlumící pěny zajistí maximální komfort chodidla při tvrdých dopadech.

Image

(28/3/2011)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390