Úvod arrow Spotřebitelský servis arrow Jste těhotná? Kupte si správné botky!
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Jste těhotná? Kupte si správné botky!
ImageLidské tělo je samo o sobě neuvěřitelným výtvorem. Je to taková malá továrnička, ve které se odehrává nespočet chemických reakcí a pochodů. A když je žena těhotná, je to o to zajímavější. Budoucí maminky se připravují na důležitou životní roli a dobře vědí, že by o sebe měly obzvláště pečovat. Základem je vyvážená strava, zdravý životní styl, ...

... psychická rovnováha a pravidelný pohyb. Jejich tělo i šatník prochází výraznými změnami. A co jejich botník? Obsahuje ty správné botky? 

Je asi zbytečné zmiňovat, jak obrovskými změnami prochází během těhotenství například páteř. Časté jsou bolesti kyčlí, únava, porucha rovnováhy a chůze. Mnohdy se dá těmto nepříjemným projevům zabránit vhodně vybranou obuví.

„Baťa nabízí širokou škálu produktů, díky které vyhoví i specifickým zákazníkům, mezi které těhotné ženy bezesporu patří. Speciální obuv pouze pro těhotné na českém trhu asi nenajdete, přesto nabízíme značky, které jsou vhodné pro nastávající maminky. Patří mezi ně zejména Gabor, H?gl a řada Flexible,“ říká marketingový ředitel Bati, Lukáš Ohanka.

Image
Gabor, Gabor, Flexible, Högl

Co tedy radí odborníci?

ZAPOMEŇTE NA PODPATKY

Pohodlná bota s nízkým podpatkem vyrobená z kvalitních přírodních materiálů jako například kůže nebo textil je základ. Materiály jsou měkké prodyšné a dokonale sají pot. Podpatek by neměl být vyšší než 3 cm a vnitřní konstrukce by měla zajistit noze všestrannou oporu a bezpečnou chůzi.

ZVOLTE VHODNÝ STŘIH

Pamatujte na:

  • protiskluzovou podrážku
  • dlouhý a pevný opatek
  • ohebnost

Maminky by měly dbát zejména na bezpečnost chůze, kterou správně zvoleným střihem boty mohou ovlivnit. Zvláště v zimních měsících ocení obuv s protiskluzovou podrážkou a dostatečně dlouhým a pevným opatkem, který patu udrží ve správné poloze. Noha je tak chráněná proti nežádoucím bočním pohybům a nehrozí vyvrknutí kotníku. Bota by měla být pokud možno co nejlehčí a v přední části dobře ohebná. Poznáte to tak, že pokud ji vezmete do ruky, bota by neměla při ohnutí klást příliš velký odpor.

Image
Gabor, Flexible, Flexible, Flexible

NECHTE SI NOHU ODBORNĚ PŘEMĚŘIT

Podobně jako u dětí prochází i v těhotenství noha výraznou proměnou. Hormony jsou neúprosné. Nohy otékají, občas se objevují křečové žíly nebo problémy s krevním zásobováním nohou. Ale vše je jen dočasné. Nastávajícím maminky by si při nákupu nové obuvi měly nechat odborně proměřit nohy a počítat s tím, že se jejich objem ještě zvětší. V některých případech až o tři šířky obuvi.

BUĎTE PRUŽNÁ

…a vsaďte na obuv s pružnou podešví a anatomicky tvarovanou stélkou. Vzhledem k přibývání na váze je celý pohybový systém více zatížen a silné nárazy při chůzi nejsou pro klouby a páteř nic příjemného. Měkká vkládací stélka zlepší cirkulaci krve v celém těle a zmírní se celková únava.

Image
Gabor, Flexible, Högl

Technologické řady Baťa vhodné pro těhotné

Flexible - Inovativní technologie, která zajistí pro vaše nohy pohodlí a lehkost. Speciální design pryžové podešve a použití kvalitních kožených materiálů jsou známkou kvality a komfortu. Obuv je vhodná do práce i pro volný čas.

Gabor/Högl – značky, které mají velmi široký záběr a jsou vhodné nejen pro těhotné.

Jsou symbolem nadčasové elegance a kvality a nabízejí i extrémní velikosti obuvi. Zvláštní pozornost je věnována šířce obuvi v prstové a patní části, což je pro nastávající maminky obzvláště důležité. Dokonalý vnitřní komfort je daný propracovaným designem a ultra měkkým usňovým materiálem podešve.

Víte vůbec, z jakých částí se bota skládá?

Image

(12/11/2010)

 

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390