Úvod arrow Spotřebitelský servis arrow NANO výrazně zvyšuje životnost obuvi
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
NANO výrazně zvyšuje životnost obuvi
ImageMimořádně účinné čistící a impregnační prostředky pro obuv a kožené výrobky značky Collonil zná snad každý. V současné době tato renomovaná značka představuje další výrobky z nové řady NANO. Technologie Collonil NANO funguje na zcela odlišných principech (NANO částice), než doposud běžně vyráběné impregnace.

Vyznačuje se podstatně vetší účinností a trvanlivostí. Impregnace zachovává prodyšnost materiálu a s maximální účinností zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistot do struktury usní a textilu.

 • NANOPROImage
  (300 ml spray)
  Impregnace nové generace určená nejen pro všechny druhy usní, ale také pro textilní výrobky. Vhodná je i pro obuv a oděvy vybavené klimamembránou Gore-Tex. Svrchní materiál si díky NANOPRO zachovává podstatně delší dobu svůj původní vzhled.

 • NANOFOAM
  (300 ml spray)
  Čisticí a impregnační pěna na hladké usně. Impregnace je zabezpečena NANO technologií a chrání usně proti pronikání vlhkosti a nečistot do její struktury. Vhodné i pro obuv, vybavenou klimamembránou Gore-Tex

 • NANOCREAM
  (krém 50 ml s roztírací houbičkou)
  Krém na ošetřování a impregnaci hladkých usní s roztírací houbičkou. Impregnace je zabezpečena NANO technologií a chrání obuv z hladkých usní před pronikáním vlhkosti a nečistot do její struktury. Vhodné i pro obuv vybavenou klimamembránou Gore-tex. 

Více informací obdržíte na: www.collonil.cz

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390