Úvod arrow Spotřebitelský servis arrow Znáte „gelovky“?
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Znáte „gelovky“?

Každý z nás se již setkal s vložkami do obuvi. Někdo je nosí ze zdravotních důvodů, někdo „jen“ pro větší pohodlí při nošení obuvi. Naopak znalost tzv. korekčních pomůcek do obuvi (podpatěnky, patěnky či polštářky) je mezi spotřebiteli poměrně nízká. Velmi přitom pomáhají nejen osobám s vadami chodidla, například při zborcené nožní klenbě, ale i těm, kteří žádnou vadou netrpí.

ImagePokrok při vývoji nových materiálů je vidět i v tomto sortimentu. Vedle klasických komponentů (pryž, kůže) se v poslední době začal používat i tzv. „technogel“. Je hygienický, neztrácí tvar, je samolepící a proto v obuvi dobře drží. Velkou výhodou je, že (přestane-li lepit nebo je-li znečištěn), lze jej snadno omýt pod tekoucí vodou, aniž by se tím snížila lepivost a dá se jednoduše přemístit z jedněch bot do druhých. Jeho velkou výhodou je, že v otevřené obuvi je téměř neviditelný. Navíc technogel nezanechává žádné mastné skvrny, oproti silikonu používaném na levné nekvalitní výrobky.

Představme si několik výrobků, které se z technogelu vyrábí. Dokážou zamezit pálení chodidla při dlouhodobém stání, zvláště u obuvi na vyšším podpatku. Jsou ideální i při tenkých podešvích - necítíte každý kamínek.

Magic STEP  jsou polovložky, které se umis?ují do přední části obuvi. Nejen že tlumí došlap, ale dokonce i zabrání proklouznutí nohy při nošení otevřené obuvi, zvláště té na vysokém podpatku. Zároveň i pomáhají vyplnit prostor kolem nohy, je-li obuv volná. Dámy vědí co to je když jim silonka klouže po stélce...

Magic COMFORT  je malý polštářek, menší než STEP. Ideální je do lodiček a obuvi s vysokým podpatkem. Dokáže zabránit proklouznutí nohy, a? už se silonkou, nebo bez. Umístí se do přední části obuvi ; částečně pomáhá vyplnit volný prostor, je-li obuv větší, především však ulehčuje noze při dlouhém stání v obuvi na vysokém podpatku.

Magic HEEL je klínový polštářek pod patu. Umí změkčit došlap a zároveň nohu mírně přizvedává a usnadňuje tím chůzi.

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390