Úvod arrow Spotřebitelský servis arrow Jemná péče o udržované nohy
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Jemná péče o udržované nohy

Že k sobě patří obuv a krása, ví každý. Také víme, že spolu souvisí obuv a „pocit pohody“, tzv. wellness. Zcela nové je naopak to, že krásu a pohodu budeme nacházet ve spojitosti s obchodem s obuví.

Saicara je příjemně znějící jméno, název nové kosmetické řady určené k péči o chodidla, která je od května v dostání ve vybraných obchodech s obuví. Nejde přitom jen o zdraví Vašich nohou a jejich stav; hlavní roli zde má Beauty & Wellness. Nedokazuje to jen svěží uvedení značky, ale i hodnotné látky, oleje a vitamíny obsažené v této kosmetice; zajistí Vašim nohám krásu a výživu. Péče o nohy s kosmetikou saicara bude pro Vás i díky decentním ovocným vůním opravdovým potěšením.

Image 

Všichni víme co všechno musí nohy během dne vydržet. Bohužel si jich všímáme často teprve když s nimi není vše úplně v pořádku, když jsou unavené, bolavé nebo dokonce poraněné. Se saicara naleznete v péči o nohy opravdové zalíbení, relaxaci pro celé tělo.

Kompletní řada obsahuje 13 přípravků, m.j. krémy a balzámy, peelingový a masážní krém, „bublající“ chladivou pěnu, oživující a uvolňující koupele.

Saicara Vám přináší krásný start do léta!

Více informací získáte na:
www.saicara.de
nebo na

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390