Úvod arrow Ze světa arrow Mezinárodní setkání na theMICAM
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
Mezinárodní setkání na theMICAM
ImageLetošní theMICAM končí s pozitivním výsledkem. Oproti minulému roku vzrostl počet účastníků – 20,802 zahraničních návštěvníků z 138 zemí světa a celkem 38,621 zúčastněných. “Závěry z tohoto ročníku ukazují, že theMICAM zůstává důležitou událostí pro módní svět, stejně jako pro vystavovatele a obchodníky,” říká Cleto Sagripanti, ředitel Assocalzaturifici. “Chceme tento formát převést do celého světa...

...a vytvořit z něj velký globální projekt, kde jednotlivosti neztrácí svou originalitu, ale jsou součástí společné strategie.”

theMICAM je italský veletrh s globální duší a je především zaměřen na obchod. V letošním roce jsme zaznamenali zahájení projektu “theMICAM ve světě”. Tato proměna theMICAM a Assocalzaturifici je odpovědí na požadavky průmyslu, aby zůstával po celém světě konkurenceschopný.

Počet italských účastníků na theMICAM klesl z 20,501 na 17,819 oproti loňskému roku. “Je to dáno problematickou situací na domácím trhu,” vysvětluje Sagripanti, “a zavíráním mnoha prodejních míst. Je pro nás radostí, že jsme nezaznamenali propastný seskok, ale jen určité snížení. Přesto je to varovný signál pro všechny instituce, na které se italští výrobci obracejí už dlouhou dobu s prosbou o pomoc. Je to velmi vážná situace, bohužel ještě nepřišla žádná odezva k podpoře spotřebitelů ani obchodníků.”

Hlavní pozornost upoutala show “Foot Rocker”, která byla organizována s podporou časopisu Rolling Stone, a poskytla návštěvníkům 100% rockerskou zábavu s živým DJ. První den zavítali na theMICAM speciální hosté – objevila se tu Paris Hilton, slova se ujal Francesco Mandelli, který spolu s Vittorií Hyde z Virgin Radio ocenil vítěze soutěže “Foot Rocker: Rebelská duše theMICAM”. Byla zaměřena na mladé univerzitní studenty v módním a obuvnickém průmyslu.

Mladá generace si opět přišla na své v soutěži tradičně pořádané Assocalzaturifici – MUIR contest – která se obrací k žákům základních a středních škol v Itálii a rozebírá otázku padělků a respektu k životnímu prostředí. Tohle složité téma bylo dětem prezentováno komiky Davidem Paniatem, Paolo Casiraghim a Senso d´Oppiem.

Na publikum byla zaměřena iniciativa theMICAMpoint. Jejím cílem bylo vnést do veřejného povědomí myšlenku výjimečnosti a kvality domácího obuvnictví a tím pádem bojovat proti padělkům. Nyní se tato akce konala v centru Milána na Piazza Duomo, kde byla zaznamenána mimořádná návštěvnost a zájem o toto téma.

Image

“Uzavíráme tento ročník theMICAM s optimismem a velkou spokojeností a již nyní plánujeme rok 2014,” říká Cleto Sagripanti, předseda Assocalzaturifici. “Znovu se setkáme v druhé půlce roku mezi 31. srpnem a 3. zářím. Budeme muset čelit zásadní změně, která nastane posunutím data veletrhu, ale jsme si jistí, že se naše strategie setká s úspěchem a pozitivním ohlasem.”

theMICAM
(07/10/2013)

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390