Úvod arrow Ze světa arrow SIMAC & TANNING TECH 2013
 
Úvod
Z domova
Ze světa
Představujeme
Módní trendy
Spotřebitelský servis
Aktuálně
Doporučujeme
Dotazy čtenářů
Náš servis
Kontakty

       logo_coka.jpg  

shoes_and_leather.gif 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © Copyright
www.obuv-kuze.cz 
www.shoes-leather.com
Publikování nebo další šíření
obsahu těchto serverů
je bez písemného souhlasu
redakce zakázáno!

 

 
SIMAC & TANNING TECH 2013
– Technologie, které jste nečekali
Nejdůležitější událost tohoto roku zabývající se módou a technologiemi pro kůži a kožedělný průmysl se bude konat od 8. do 10. října v Quartiere Fieristico v Bologni. Ve spolupráci s LINEAPELLE, která zde představí módní návrhy pro podzim/zimu 2014/15, bude připravena výstava strojní techniky. Právě tohle láká každý rok tisíce návštěvníků, mezi nimiž převládají zástupci velkých módních značek, kteří hledají to nejlepší vybavení pro podporu zkvalitnění výroby.

Za ty dlouhé roky SIMAC & TANNING TECH seznamuje své návštěvníky s nejmodernějšími obuvnickými a kožedělnými technologiemi pro design a výrobu. To je samozřejmě jen jeden z mnoha přínosů veletrhu. Jeho významným plus je možnost nahlédnout do světa nejnovějších výrobních trendů, na kterých pracují ta nejerudovanější výzkumná střediska.

Image

Důležitou součástí dnešního světa módy je nutnost zachování udržitelného rozvoje. Z tohoto důvodu se moderní technologie zaměřují nejen na dosažení prvotřídní výrobní kvality, ale také zaručit slučitelnost s ekologickými principy.

Nové technické programy a jazyky, metody, možnosti vývoje a otevřená komunikace – to jsou atributy, které SIMAC & TANNING TECH nabízí.

(21/08/2013)

 

Novinky na mail

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail. Stačí vyplnit náš formulář.

 Otevřít formulářNejčtenější články
IT-HELP.cz


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/virtual/webs/kolarik/obuv/components/com_tfsformambo/tfsformambo.php on line 390